Party Jazda

Home

To menu | To search

Home › Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

, 14:08 - Permalink

Dogodna lokalizacja mieszkania jest chyba największą trudnością dla ludzi, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest bardzo zróżnicowana.

Naturalnie im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa.

Współcześnie jednak stolica jest idealnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość stref zielonych i dobre infrastruktury dzielnicy.

Gdzie znajdziemy takowe mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą o której wielokrotnie mówiło się źle. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia. jednakże przez lata rozpowszechniane legendy nie są już aktualne. Aktualnie świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym obszarze powstaje najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają także konkurencyjne ceny mieszkań, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Z tego powodu kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj mnóstwo szkół a także przedszkoli. Oprócz tego jest tutaj mnóstwofirm usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..